| thisisMirel a întrebat:

Cine imi poate spune si mie daca exista trainer la GTA San Andreas normal cu care sa stingi motorul la masina, sa-l aprinzi, sa stingi farurile, sa le aprinzi., sa pui pe pilot automat si sa te duca la locatie... Daca exista imi puteti da un link de unde sa descarc si sa imi spuneti cum se numeste? plzzz Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Poti incerca de aici:
http://www.thegtaplace.com/downloads/c46-gta-san-andreas-trainers
numerele acelea +20, +10, +113 reprezinta cate comenzi disponibile are trainerul. deci cu cat mai multe cu atat mai fun.