| GabrielAlfa a întrebat:

Cine imi poate zice la metin 2 cum fac sa scap de misiuni adica sa le sterg din lista de mis ca ma joc metin 2 GX privat si am misuri si de lv 7 si nu stiu cum le sterg plsss ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| BomBonika_9617 a răspuns:

De sters nu le poti sterge dar dc nu apesi CTRL + Q? o sa iti dispara de acolo.dar o sa reapara cand treci printrun portal intri/iesi din joc etchee hee si apesi din nou tongue si asa ai rezolvat problema! da-mi funda

1 răspuns:
| TripleRRR a răspuns:

Nu poti pur si simplu rezolvale sau nu le baga in seama