| ZCXCV a întrebat:

In legatura cu Metin2Ro:
-cum sa scap de cerculetele rosii care apar la misiuni? de fiecare data cand ma duc de exemplu la negustoarea de diverse,nu ma lasa sa deschid magazinul fiindca tot apare scrisul de la misiuni...
Va rog ajutati-ma, spuneti-mi cum sa scap de ele! Stiu ca de misiuni scam daca apas Ctrl+Q, dar de cerculete nu stiu sa scap.
Spuneti-mi daca su poate.
FUNDA!

5 răspunsuri:
| Andreishmek a răspuns:

Rezolva misuniele e singura sansa

| Tyler22 a răspuns:

Fa-ti mis, altfel nu ai cum sa scapi de cerculete

| ZCXCV explică (pentru Tyler22):

Am uitat sa mentionez, de fapt este Metin2RoSpeed si misiunile sunt in chineza.Nu am mentionat fiindca amandoua serverele sunt asemanatoare.

| Tyler22 a răspuns (pentru ZCXCV):

Pai,contacteaza si tu un GM si spune-i despre problema, poate rezolva el

| xBlackRose a răspuns:

Pai,poti scrie pe o foita ce scrie acolo in chineza si traduci pe translate...Ca asa faceam si eu...happysi abia dupa faci misiunele happyEste singura solutie!tongue
Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin