| alyalynutz a întrebat:

Cine imi raspunde la intrebare are funda! Deci m-am apucat metin si eu si vreau sa donezi si donez prin banca dar nu sti cum fac sa trimit imi puteti spune cum fac si cati ani trebuie sa am ca sa pot trimite?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Trebuie să ai obligatoriu vârsta de minimum 18 ani sau să fi însoţit de o persoană care are 18 ani sau mai mult.
Trebuie obligatoriu să ai buletinul şi banii la tine când mergi la bancă.
Îi dai doamnei de la ghişeu numele şi contul şi îi spui că vrei să donezi o sumă de X lei în acest cont.
După ce ai donat în acel cont, verifică dacă datele sunt scrise corect.

Îţi recomand să nu donezi în jocuri deoarece o să îţi pară rău mai târziu.
Eu am donat 70 de euro în joc, iar când caracterele au fost şterse, am pierdut şi itemele.

2 răspunsuri:
| Alexoriginalu a răspuns:

Cauta-ma te rog pe messengers
Y! M:extrem_zone_classic
Vorbim acolo.

| alyalynutz explică (pentru Alexoriginalu):

Nu merge id da-mi tu add ionutcs01!