| viorel201111 a întrebat:

Cine imi spune cum sa intalez hitman absolution sau gta4 pc windows 7

5 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Uite aici un videoclip cum se instaleaza Hitman : Absolution (facut de mine):
https://www.youtube.com/watch?v=IHluFwAztn0

| viorel201111 explică (pentru ASimpleUser):

Trebiua sa il pui si tu in romana laughing)

| ASimpleUser a răspuns (pentru viorel201111):

Exista mai multi utilizatori englezi decat romani.Asta e o strategie sa strang mai multe like-uri si visionariwinking

| viorel201111 explică (pentru ASimpleUser):

Bravo

| Antyss08 a răspuns:

Caută aplicația setup.exe sau dublu click pe autorun din My Computer.
După aceea alegi limba, accepți termeni și condițile, și alegi locația unde vrei ca jocul să fie instalat.