| danyel99 a întrebat:

Miam istalat pes 2012 si cand sa intru in joc imi da eroarea:This application has failed to start because DfEngine. dll was not found.Re-istalling the application may fix this problem.Va rog un raspuns rapid

2 răspunsuri:
| SGFlorinel a răspuns:

Posibil ca trebuie sa ii copiezi crack-ul sau fisierul dfengine.dll din folderul cu crack.

best">http://www.the-best-games.info">best game ever pc, ps2, ps3, psp, xbox 360, wii,

| ady1990 a răspuns:

Ori trebuie sa iei crakul sa-l pui ori sa downloadezi de pe net DfEngine.dll si sa il pui in folder.