| suntperfect a întrebat:

Cine imi spune si mie,dupa parerea lui,cum imi va merge betelfild 3, prototipe 2, fifa 13 si gta 4 pe sistemul asta:
Intel core i5 3350p 3. 1ghz
memorie a-data 8gb ram
Palit geforce gtx 650 ti 1gb ddr3 156 bit?
Am un monitor SyncMaster 943sn, rezolutie maxima 1360x768!
O sa imi mearga macar la medium toate jocurile alea fara sa am lag?
Dau funda celui care da cel mai corect raspuns!

Răspuns Câştigător
| Codblackops a răspuns:

Fifa o sa mearga si la ultra, Battlefield cred ca o sa-l poti juca la medium-high fara probleme, Prototype 2 pe high cu AA of fara probleme, Gta 4 medium high sau chiar high.

| suntperfect explică (pentru Codblackops):

Ok mersi

| suntperfect explică (pentru suntperfect):

Dar assassin s'creed 3 o sa imi ruleze la hig fara probleme?