| Andreea_Denisa_1992_I10g a întrebat:

Cine imi spune si mie niste jocuri care sa fie cu aventura? Sa aibe cerinte mai modeste.Multumesc

Răspuns Câştigător
| HikariAi a răspuns:

Daca imi spui ce procesor, placa video, rami ai? probabil as stii ce sa iti recomand, asta daca nu vrei sa descarci unele jocuri degeaba. Anyway, incearca the witcher, tomb rider, prince of persia, dragon age, assassin's creed... astea mi-au placut mie. Astea sunt single player, daca vrei sa-ti recomand jocuri online, lasi reply. See ya!

1 răspuns:
| cataetare34 a răspuns:

Vindictus