| Martinez a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna niste jocuri care sa nu aibe multe cerinte (maxim de cerinte 256MB placa video, 1GB) va rog!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Te poti juca:

-Freedom Fighters (e joc shooter,multe misiuni,recrutezi oameni,le dia comenzi si nu necesita cerinte mari de sistem)

-Conflict Desert Storm (la fel ca si jocul de mai sus, si aici ai multe misiuni, tot joc shooter, duci lupte in Afghanistan, nici acest joc nu necesita cerinte mari de sistem)

-Delta Force 2 (joc shooter,nu necesita cerinte mari,si aici ai multe misuni,majoritatea cu Irak sau zone din acestea cu lupte)

-Kart Racer (este un joc cu kart-uri,mai exact curse de kart-uri,destul de realistic si nu necesita cerinte mari)

-Richard Burns Rally (joc cu masini,curse din acelea pe drum accidentat,masinile se botesc destul de realistic, nu necesita cerinte mari de sistem)

-Corvette (este un joc cu curse de masini, dupa cum spune si numele concurezi doar cu marci Corvette, de la cele mai vechi modele pana la cele mai noi, nu necesita cerinte mari de sistem)

-Farming Simulator 2009 (un simulator agricol,ai multe utilaje,combine,tractoare,etc. plus multe misiuni,nu necesita cerinte mari de sistem)

-John Deere Drive Green (la fel ca jocul de mai sus,tot un simulator agricol in care ai doar utilaje John Deere,nu necesita cerinte mari de sistem)

-Mount and Blade With Fire And Sword (joc cu lupte medievale,extraordinar de reusit,iti poti crea propriul player,iti intemeiezi cetate,recrutezi soldati,cuceresti, duci lupte, iti faci aliati, etc. nu necesita cerinte mari de sistem)

-Stronghold Crusader (joc cu lupte medievale se distinge fata de M & B prin faptul ca aici controlezi o intreaga armata pe cand in M & B doar un player, nu necesita cerinte mari de sistem)

-Spider-Man 2 (omul paianjen,poate ai vazut si filmul ai exact aceleasi misiuni pe care le facea si Parker in film, nu necesita cerinte mari de sistem)

-Mudracing Atv Extreme (joc cu ATV-uri, ai curse pe teren accidentat, plus multe modele de ATV-uri, nu necesita cerinte mari de sistem)

-WWE RAW 2007/2008 (wrestling, ai toti luptatorii din 2007 respectiv 2008, iti poti crea luptatorul tau sau poti incepe o cariera/turneu cu un alt player,nu necesita cerinte mari de sistem)

-Gta Vice City (joc devenit deja celebru,poti conduce, ucide, face aproape orice vrei, ai multe misiuni, nu necesita cerinte mari de sistem)

-Age Of Empire 2 (joc medieval cu lupte asemanator cu Stronghold Crusader, nu necesita cerinte mari de sistem)

-Marine Shapshooter 2 (joc shooter,cu impuscaturi,ai multe misuni,arme realistice, nu necesita cerinte mari de sistem)

-Line Of Sight Vietnam (joc shoter si acesta, si aici ai multe misiuni, armele par reale si aici, nu necesita cerinte mari de sistem)

-Mortal Kombat 4 (joc cu lupte, se poate juca in 2 playeri, ai luptatori care mai de care, nu necesita cerinte mari de sistem)

-Max Payne (joc shooter si in acelasi timp de actiune in care ai diverse misuni pe care sa le duci la bun sfarsit, nu necesita cerinte mari de sistem)

Bafta!

| Martinez explică (pentru Magnifico):

Multumesc mult!

| Magnifico a răspuns (pentru Martinez):

Cu placerewinking

Mersi de funda big grin