| Mihai089 a întrebat:

Cine imi spune un joc care sa fie jucat de multi romani (fara cs. 4story,metin2, wow,)

6 răspunsuri:
| BogdanACE a răspuns:

LoL, Crossfire. Astea doua le joc eu momentan si am intalnit multi romani. Poti sa cauti si tu pe net o sa gasesti o gramada

| TraficantDeYubire a răspuns:

Sa:Mp, Tanoth, The-west, Triburile, Farmera, Drachen, Crossfire! Funda?

| bossmaster123 a răspuns:

Pe WoW retail (oficial - plata lunara) sunt destul de multi jucatori romani dar in comunitati restranse vreo 100-200 pe fiecare server. Pe serverele private, mai precis pe wow-freakz sunt cam 2500-3000 pe serverul Genesis. Si pe metin gasesti multi, dar eu sincer nu ti-l recomand, nu-i comunitate de calitate, multi copii care abia au invatat sa injure si se lauda cu asta.

| Mihai089 explică (pentru bossmaster123):

Stiu dar pe metin mai gasesti 4-5 care sa iti fie buni prieteni