| deeea87 a întrebat:

Cine joaca lady popular si ma poate ajutra va rogg. imi puteti spune cum as putea face rost de mai multe diamante... va rog. puteti sa lasati un id. ca va bag eu in lista love struck

2 răspunsuri:
| eliza_3657 a răspuns:

Pai trimiti sms sau trimiti bani prin card ca sa ati de diamante cate vrei

| monibarbi10 a răspuns:

Da am id Mariamonica(numele de pe lady popular) si diamantele numa daca castigi la misterul de la mall sau la ala cu lilieci altfel nu cred ca se pot face.