| LoveU002 a întrebat:

Cine joaca OurWorld? imi puteti spune si mie coduri de gems?
Multumesc anticipat :*!

4 răspunsuri:
| sog1 a răspuns:

Coduri pentru flow:
1. scrie in bara de convorbit: test-mode 42
2. apoi da ENTER si scrie: cryptobiologist
Iar pentru gems intra pe site-uri ca http://www.ourgemcodes.com/ sau descarca OurWorld Tollbar unde ai un cod pe saptamana/luna de 10 gems. Pe site-ul pe care ti l-am dat in dreapta sunt coduri. Daca nu sti unde scrii coduri iti spun eu unde. In for free la coupon code si iti apare un loc unde sa scrii coudrile. P.S. si eu joc ma poti adauga: 1ButterflyGirl1.

| LoveU002 explică (pentru sog1):

Multumesc happy!

| LoveU002 explică (pentru sog1):

Numele meu este OriginalFake0.

| sog1 a răspuns (pentru LoveU002):

Te rog daca poti sa-mi dai funda!