| BiancaBie a întrebat:

Cine joaca Transformice? Am o intrebare: Am vazut ca multi soricei au alta culoare la par, la toate accesoriile decat culoarea normala. Cum au schimbat culoarea?
Dau funda primului raspuns care ma ajuta. :*

Răspuns Câştigător
| MayaPhoenix a răspuns:

Apesi pe Personalizeaza, dar pentru asta trebuie sa ai 2000 de branze sau 20 capsuni. Dar mai intai trebuie sa cumperi accesoriile etc etc. Pe mine ma cheama Michidut ( unii spun ca este cont de pe net, chiar este, dar i-am schimbat parolawinking pentru ca mi-am validat emailul )

1 răspuns: