| seba66 a întrebat:

Cine mă ajuta cu ceva (cei care se stiu la calculatoare/jocuri) toţi ştiţi jocul SCP - Containment Breach. Când intru în el îmi scrie Unable to create 3D Scence.Ce ar trebui să fac ca să meargă?

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Start - Run - devmgmt.msc
Ok
Te duci la Display Adapters
Click dreapta pe Mirage Driver si ii dai Disable. Iti cere sa ii dai restart dai Yes si intri in joc happy.
Bafta.

| seba66 explică (pentru CrazyRat):

Faza e ca eu am doua drivere Radaeon x1550 Series si Radaeon x1550 Series Secondary.Pe care dau disable? Apropo am dat la amandoua si acum cand intru pe el tot asa imi scrie!

| CrazyRat a răspuns (pentru seba66):

Da-mi un mesaj cu ID-ul tau

| seba66 explică (pentru CrazyRat):

Todoransebi

| seba66 explică (pentru seba66):

Cu litere mici