| andreiboss2000 a întrebat:

Cine ma ajuta sa invat si eu sa joc bine Call of duty modern warfare 2 online...adica sa-mi dea toate explicatiile, sa-mi zica cum sa fac lvl...chestii din astea.
FUNDA!

1 răspuns:
| DragosHuuuu a răspuns:

Ok deci levelul se face cand omori adversari, la 3 si 5 kills te lasa sa folosesti elicopterul [Am jucat CoD MW si era asa acum nu stiu] Pe unele mape daca te faci sniper o sa primesti o costumatie de camuflaj xD Odata ce faci level ti se deblocheaza o arma sau o tinta depinde smug Daca mai vrei iti mai zic...