| Ralux a întrebat:

Am bagat in calculator un DVD. Si merge foarte bine. Merge sa il citeasca. Dar intrebarea este... cum as putea sa trag acel DVD pe un CD diferit? Adica cum deschid DVD-ul ala pe calculator, nu il pot trage intr-un folder diferit ca se deschide automat, nu este nici un fisier, doar video-ul respectiv. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Pai nu este ca este un film si are gen Copywright. Iti trebuie un program gen magic iso si apoi cand pui dvd-ul iti apare o optiune( la click dreapta) cu Magic Iso make Image file, sau deschizi programul tools> Make Iso from Dvd /cd rom si apoi il creeaza ( fii atent sa selectezi iso la salvare). Succes

1 răspuns:
| Danny1990 a răspuns:

Incerca in my computer...click dreapta unde apare dvd-ul si apoi open...nu open with sau altceva