| optimizer11 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu o ESENTA DE MOSC la metin2ro? sau cum pot face rost de ea?

Răspuns Câştigător
| JustSkill a răspuns:

Esenţa de mosc o găseşti la moneda care se roteşte (MAGMAZINUL DE OBIECTE LA CARE SE PLĂTEŞTE CU MONEDE DE DRAGON) care se află în colţ jos în stânga! Dai click acolo şi selectezi "iteme jd" şi cauţi esenţa de mosc care costă 1jd. Atenţie! Esenţa o sa ţi-o pună la depozit item shop. Parola iniţială fiind 6 de zero. Funda te rog

2 răspunsuri:
| optimizer11 explică:

Am reusit...multumesc mult

| MihaitAngel a răspuns:

Depinde pe ce lume esti lasa`mi un mesaj, o sa iti dau eu