| xXSpikeXx a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine?
Am NFS CARBON original pentru playstation 2 si nu imi merge.

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Pe PlayStation 2 nu iti merge? Nu cred. Poate nu ai bagat CD-ul corect sau nu ai montat ps2 corect.
(daca te referi la faptul ca nu iti merge pe PC e normal deoarece e facut special pentru Play Station 2).

Bafta!

| xXSpikeXx explică (pentru Magnifico):

Nu este asta ps este montat corect am folosit multe alte jocuri si merg numai acel joc nu merge prima data se incarca jocul si imi spune nfs carbon si se blocheaza jocul nu merge

| xXSpikeXx explică:

Am instalat correct ps2 am jucat si alte jocuri si merg cred ca este o problema la cd cand deschid jocul pe ps2 merge ce merge iar cand imi arata sigla cu nfs carbon ingheata jocul nu raspunde la nici o comanda

| Magnifico a răspuns (pentru xXSpikeXx):

Poate e zgariat ca de obicei daca ests asa se blocheaza.

| xXSpikeXx explică (pentru Magnifico):

Nu este zgariat este cd nou nout