| Ionjutz a întrebat:

Salutare, care ma poate ajuta si pe mine cu un link de descarcare a softului pentru BlackBerry original\? am o versiune mai noua la el si nu stiu ce are dar nu imi merge sa fac poze cu versiunea asta noua a softului... mersi mult

Răspuns Câştigător
| nnosferatull a răspuns:

Ce vrei tu sa faci e riscant. in primul rand trebuie sa rootezi telefonul (sa detii acces la toate informatiile lui), ceea ce nu este prea bine (poti sterge softul definitiv). cel mai bine e sa te duci la reprezentanta sau. Orange. vdf. sa ti-l trimita la reparat. nu stiu daca costa chiar asa mult ( 30 lei max). succes