| GugalPunctRo a întrebat:

Cine mai joaca Club Penguin, si aveti vreun hack cu care sa fiu membru, sau macar un generator ceva, ca vreau neaparat sa fiu membru, vreau si eu sa imi cumpar ceva, ca oricum cu banii pe care ii am n-am ce face.Contul,o sa vi-l trm prin mesaj celor care vreti sa il vedeti, plz hack

1 răspuns:
| meastylin a răspuns:

Sall nu stiu hack dar stiu niste conturi la club penguin daca te intereseaza cauta pe konturi.ro si scrie clubpenguin.com si sunt o gramada de parole foarte tari si cu multe haine