| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai stie jocul la SnailMail?
Cum pot sa bag un keycode? Cand apas pe,, get key,, imi arata o fereastra cu nume si keycode. Codul il stiu dar la nume ce trebuie sa fac?
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| nibiscuite a răspuns:

Cum sa nu stiu SnailMail, era unul din jocurile din copilarie! Nu ai gasit pe internet? Ok, am gasit si eu ceva, la keycode dca il stii nu mai are rost sa il scriu, dar la nume mi-a dat:
1. snailmail
2. 127283927snailmail
3. J72GsjeU2
sper sa mearga, nu le-am incercat ca nu am jocul dar le-am gasit pe ceva site. In fine, imi pare rau daca nu merg bafta in continuare!

| anonim_4396 explică (pentru nibiscuite):

Multumesc mult, dar am luat de pe net jocul full. big grin

1 răspuns: