| PaulTzappy a întrebat:

Cine poate sa imi dea niste servere de cs 1.6 mod ZM ( zombie )
si SH (super hero) Nu le vreau de pe lista freakz... Vreau niste servere mai faine iar la zombie nu vreau normale... vreau sa aiba ceva mai special (level, faci ammo rapid) dar mai ales daca aveti un server de zm cu centri (bulid) mai exact masinarie care ataca zm si il construiesti din ammo sa mi-l dati va rog!

4 răspunsuri:
| Ragalie_Vali_1986 a răspuns:

Ieste unul ZM.CSFORCE.RO este foarte fain si se face repede ammo ai jet bazuka faci ammo pana la 10000000 si jucatori sunt generosi prima data cand joci iti da 50 ammo iar cand ramai fara ammo le ceri cat vrei sati da! ARMELE : gold, jet, bazuka, armura 999 este foarte super incearcat ZM.CSFORCE.RO

| Ragalie_Vali_1986 a răspuns:

Funda?

| PaulTzappy explică:

CIne imi da cel mai frumos server zm/sh ARE FUNDA!

| PaulTzappy explică:

Aveti funda cine raspunde primul!