| PaulTzappy a întrebat:

Cine poate sa imi dea niste servere de cs 1.6 mod ZM ( zombie )

si SH (super hero) Nu le vreau de pe lista freakz... Vreau niste servere mai faine iar la zombie nu vreau normale... vreau sa aiba ceva mai special (level, faci ammo rapid) dar mai ales daca aveti un server de zm cu centri (bulid) mai exact masinarie care ataca zm si il construiesti din ammo sa mi-l dati va rog! Cine imi da primeste FUNDA!

8 răspunsuri:
| закрыт a răspuns:

192.168.1.23:27019 cel mai fain server de zm iti da Vip cum intri,adminul este foarte eftin, munitie infinita si altele, intrati...

| PaulTzappy explică:

Mai astept servere!
Nu vreau site-uri gen freakz sau mai cunoscute din Romania...

| PaulTzappy explică:

Ce site urat! Nici macar nu raspundeti!
Acum 3 saptamani am facut post-ul si 1 persoana mi-a raspuns... DISLIKE!

| RaulAngelo a răspuns:

Uite servere de superhero
game-monitor.com/search.php?=undefined&search=superhero&vars=&game=cstrike
Si uite sv zombie
http://serverecsas13.freewb.ro/servere-cszombie-mod
Funda?

| RaulAngelo a răspuns:

Uite servere zombie

http://serverecsas13.freewb.ro/servere-cszombie-mod

Uite servere superhero

game-monitor.com/search.php?=undefined&search=superhero&vars=&game=cstrike

| Robb77 a răspuns:

Vezi poate gasesti aici ceva ce iti place, nu sunt multe deci nu iti ia mult sa verifici http://play.celife.ro/Zombie.php

| serveredecs16 a răspuns:

192.168.1.23:27016-un server ft interesant, din prima zi cind intri primesti VIP pentru o zi, faci ammo rapid si sint foarte multe arme care nu costa nimic.

| Symboll a răspuns:

Zm.BestArena.Ro Cel mai tare server de zombie s-a redeschis. Haide si tu!