| Melnic_Sanda_1998 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna va rog cum se pun codurile in sims 3? Stiu ca trebuie sa apara o casuta in care pui codurile si pentru aceasta casuta apesi shift ctrl si c, dar nu stu de ce la mine pe c se fotografiaza si nicidecum nu pot sa pun coduri, stie cineva de ce? Daca da spuneti-mi va rog, si spuneti-mi solutie.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Elena14Ely a răspuns:

Pai trebuie sa apesi pe Shift + Ctrl + C, dar toate in acelasi timp. Si daca nu merge si iti face poza intra pe la setari si schimba ''c'' cu alta litera. Funda?