| DouaPuncteSteluta a întrebat:

am o intrebare legata de Sims 3 happy. Tot incerc sa bag codurile acelea pentru bani sau ca sa nu iti moara sim-urile si nu stiu de ce, nu merg sad am inteles ca, inainte ca sa bagi codurile trebuie sa apesi Shift+Ctrl+C dar mie imi face poza. Cumva problema este ca am Windows 7 big grin? Cine poate sa-mi explice cum pot sa bag codurile ii dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| Robin_2034 a răspuns:

În timpul jocului, apasa Control+Shift+C, apoi introduci codusi apesi enter... uite niste coduri: kaching(Adaugi 1.000 $); motherlode(Adaugi 50.000 $ ); shazaam (adaugi 2.500 puncte de satisfacţie Simului activ), si mai sunt

1 răspuns:
| AlexC a răspuns:

E CTRL+Shift+C! Daca nu merge incearca CRTR+Windows key+Shift+C.
Daca vrei bani ii angajezi.