| TheGrayWolf21 a întrebat:

Cine poate spune niste jocuri tari de baieti pentru pc fara masini sau fotball? dau fundita si vot

Răspuns Câştigător
| cece23 a răspuns:

Call of duty black ops

8 răspunsuri:
| Username89365328652398562395 a răspuns:

Assasin Creed 2
Devil May Cry 3, 4 oricare
Call of Duty 4 [Black ops]
LineAge II [Freya, Freya H5, Gracia]-nu interlude sau hellbound ca-s naspa big grin
Dota(Defead Of The Ancient 1.25\1.26[oricare])
World Of Warcraft
LOTR(Lord Of The Ring)
Mu online Season 5, 6 oricare
Funda?

| Coss96 a răspuns:

Incearca warcraft III sau Command & Conquer Generals Zero-Hors!

| catalineusx a răspuns:

Incearca quake 3 sau prototype sau assasin creed

| TheGrayWolf21 explică:

Cece23 si catalin nu imi sunteti de ajutor am terminat jocurile astea acum 2 saptamani

| TheGrayWolf21 explică:

Mai noi sa fie adica warcraft3 si cateva postate sunt vechi sa fie maxim din 2008

| keops9968 a răspuns:

Half-Life 1 & 2, Doom 3, Far Cry 1 & 2, Dead Space 1 & 2, Borderlands, Singularity, Metro 2033, Call of Duty, Crysis, Portal 1 & 2 (e unisex), Quake 2, 3 & 4, Max Payne 1 & 2, Counter-Strike, Soldier of Fortune, Deus Ex, Prey, Call of Juarez si GTA (e cu masini, dar e mai mult de actiune).

| onofreie a răspuns:

Bulletstormwinking

| ALEX97_9764 a răspuns:

Pai uite ceti pot recomande : price of persia, assasin cred, prototype, counter daca esti amator de shuter sau bulet storm tot shuter, sa te bucuri.