| Coarna_Mihai_1990 a întrebat:

Cine se apuca de metin2ro, nu obsedati. Daca vreti sa va apucati dati add la mihaitzu_tau3@yahoo.com. Vreau sa jucam de placere.

2 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Sunt atat de multe jocuri de 10000 de ori mai bune decat m2...tot nu inteleg obsesia romanilor cu metin 2...

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru RedGuy):

Am specificat ca nu obsedati, sunt si chiar joc si altele precum LoL, WoW, 4STORY, Vidictus etc, dar cu metinu poti scoate niste bani, daca ai vrea si nu stiu asta a fost primul la care m-am gandit sa joc de placere, dar metinu e si supra populat si asta e un avantaj.