| Nini_2117 a întrebat:

Cine se joaca farmerama si webkinz?

6 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Hei, sa ma adauge si pe mine cineva la prieteni pe webkinz, numele este OllieLipps, a da, si eu ma joc

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo: www.WebkinzRomania.ro :)

| ღdiaღ a răspuns:

Eu joc webkinz si farmerama, dar tu?

| NaughtyGirl a răspuns:

Cine vrea sa fim prieteni sa adauge numele meu la telefonul webkinz
carinabianca...cine are cont lux sa stiti ca eu stau pe culoarea gold.cine nu mai intru din cand in cand pe culoarea verde.pa!

| Nini_2117 explică:

Si eu ce nume ai la webkinz? Sa te adaug la prieteni.Si ce fel da animalute ai?

| nini_2245 a răspuns:

Eu! si contul meu se numeste Nini! mi l-ai furat!