| iolkop a întrebat:

Cine se joaca metin2 gx sa-mi spuna si mie de ce nu-mi merge. Imi zice ca sa dau restart la folder(am incercat) si zice ca sa ma consult cu un admin. Cine imi zice si me un moriv pentru care nu ar putea sa-mi mearga si sa fie cel bun primeste funda!

5 răspunsuri:
| adrian9811 a răspuns:

Sal, din cate am auzit metin 2 Gx s-a inchis si cred ca asta ar fi problema. cred ca alt motiv nu cred car fi

| iolkop explică (pentru adrian9811):

Daca s-a inchis, atunci imi poti spune cand se deschide?

| RaD3On a răspuns:

Salut si un an nou fericit. cauta o iconitza numita autopacher si dai clic pe ea. apoi rr la calculator si intra pe GX normal. MS funda

| iolkop explică (pentru RaD3On):

Si unde pot gasi autopacarul?

| RaD3On a răspuns (pentru iolkop):

Pai mah bagama`n id si o sa vb cu un pr care joaca
si iti spun mai amanuntit atunci! d3k4artier este id meo vb maine nb