| csextrem16 a întrebat:

Cine se ofera sa faca un server Counter Strike 1.6 Hostat... si sa fie Fulll
Daca e cineva interesat add:::::

YM Cs. extrem16

4 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Iti fac eu server pentru o suma de bani atat ( 2 euro Orange )

Daca il vrei hostat, gasesti pe net o multime de hosturi, dar si alea se platesc de la 5-10 euro in sus.
Daca il mai vrei si full, trebuie sa muncesti la el, redirecte, tot tacamu`

Succes!

| RememberTinKode a răspuns:

Intrebare prosta, "cine se ofera un server de cs hostat". vrei host pentru un server de cs? vrei sa iti faca cineva un server de cs dar sa ti-l si hosteze?
Vrei ca cineva sa faca totul pentru tine si tu sa fi owner nu?

| csextrem16 explică:

Am server l-am hostat si acum mai am vevoie de unu 2 fundatori sa ma ajuta cu plata la redirecte macar big grin

| Kaidda a răspuns (pentru csextrem16):

Te ajut eu da mi add kaiddapzzlovva