| FastTheFurios a întrebat:

Cine stie chestia aia cu toporul de lemn la builder pe minecraft de dai click dreapta pe un block si dai pana unde vrei sa fie?

6 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Se numeste world edit si se foloeste la servere.

| TDGAMING a răspuns:

Este un mod care se numeste world edit. Daca ai un server facut de tine si vrei sa bagi aceste comenzi uita-te la tutoriale pe net care iti arata de unde si cum sa le bagi. Daca te joci pe un servar facut de cineva si are acel mod bagat trebuie doar sa iti dea acces la acea comanda.

| FastTheFurios explică (pentru TDGAMING):

Imi poti da un link pe yt?

| TDGAMING a răspuns (pentru FastTheFurios):

Vrei video in care iti arata cum sa folosesti comenzile sau cum sa iti faci un servar cu modul asta? Videouri in care iti arata prezinta comenzile is multe.

| TDGAMING a răspuns:

Asta e pentru singleplayer https://www.youtube.com/watch?v=osVus2Bq97c Sper sa iti mearga deoarece la unii parca le dadea erori. Tutorial cu comenzi https://www.youtube.com/watch?v=J_M0i_BE4u0
Sper ca stii engleza