| Catalina2345 a întrebat:

Cine stie cum pot sa sterg Photostream ( nu pozele, ci albumul) din Iphone 4s? VA ROG AJUTATI, E FOARTE IMPORTANT, fiindca deja il am de un timp, e fara poze si deja ma irita.

1 răspuns:
| Gigel8566 a răspuns:

Te duci in settings-> iCloud si dau delete account sau unde scrie photo stream sau cv cu photo dai off. In ambele cazuri o sa iti apara o intr si trebuie sa alegi Keep on my iphone sau Delete from my iphone. Dai keep on my iphone ca sa nu iti stearga nimic de pe telefonwinking Fundabatting eyelashes