| adsx a întrebat:

Cine stie cum sa imi acund broserul pe diferite site-uri sa ii apare da ficare data alt browser

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Browser-ul este interfata ta cu paginile web (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari etc) si il vezi tu.
Adevarat ca, felul si versiunea browser-ului (precum si al windowsului si multe alte informatii) se pot "vedea" din exterior, dar nu exista atatea feluri de browsere cate site-uri vizitezi intr-o singura zi! Deci, este non-sense sa le schimbi, fiindca tot vei fi detectabil si identificabil.