| NYCity a întrebat:

Hello! Am ca browser Mozilla si de fiecare data cand intru pe un site imi apare imediat o alta pagina cu reclame. Cum scap de ele definitiv?

Răspuns Câştigător
| gogυ a răspuns:

Adblock plus, de aici; https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/extensions/?sort=users

3 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Nu ai cum, decat sa le inchizi. Sunt reclamele pe care le ataseaza site-urile respective pentru a mai lua cate un banut. happy

| thestyle a răspuns:

Descarca programul asta adblock. funda

| CrissVlad13 a răspuns:

Am avut si eu Mozilla si ma enervau rau de tot mereu reclamele asa ca mi-am luat un alt browser in care nu apar pre multe reclame. Iti sugerez sa-ti iei ca browser Opera sau Google Chrome.