| zambilici a întrebat:

Am o problema! So... dupa ce ies din browser toate conturile de pe siteuri mi se delogheaza si trebuie sa dau log in de fiecare data cand intru pe diferite site`uri(de ex hi5)... unde dau sa raman logata chiar si dupa ce ies din browser?happy

Răspuns Câştigător
| pnKK a răspuns:

Daca ai Mozila Firefox. Du-te la Unelte>Optiuni>Intimitate, iar in rubrica Istoric, in dreptul scrisului "Firefox:" selecteaza Va memora istoricul. Eu banuiesc ca ti setat pe setari preferate si setat ca sa ti se stearga tot istoricul, atat date de logare (cookiuri), cat si siteuri recent vizitate si memorie temporara, la iesirea din firefox.
Iar daca utilizezi Internet Explorer du-te la Instrumente>Optiuni Internet si in rubrica Istoric Navigare debifeaza cazuta in dreptul careia scrie "Stergere istoric navigare la iesire".

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiecare cont are, sub parola, optiunea Stay signed in(tine-ma minte) si daca o bifezi atunci de fiecare data cand mai intri nu trebuie decat sa scrii, la username prima litera si iti va indica numele, sa dai clic la parola si iti intra parola si clic pe sign in, este mult mai usor asa. Succes!

| Alex_2741 a răspuns:

Zambilici happy dale sa ramai logata. dar citeste cu atentie ca la unele scrie (Log Out after15min) e un ex. altele dupa alta perioada. TU citeste cu atentie. Oricum daca si dupa ce le dai (pastreaza-ma logat) nu te tine logata atunci este o eroare de la tine din PC. Incearca sa instalezi Firefox iarhappy kiss

Răspuns utilizator avertizat
| razvanadriann a răspuns:

Pai la hi5 sub password si email este o casuta o bifezi si gata tongue si daca la celelalte nu merge incearca sa reinstalezi browserul.
PS: iti recomand Mozila Firefox 3. 5 RO eu il am in engleza dar poate iti ia o vreme sa te descurci cu el si... tongue succes

| iuliaiuli18 a răspuns:

Bunahappy
Pai, la hi5, cand te loghezi iti apare o casuta mai jos de password. Dai click pe ea si cred, ca vei ramane logata!
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Funda?

| iuliaiuli18 a răspuns:

Buna! La hi5, cand te loghezi, mai jos de password iti apare o casuta cu care ar trebui sa ramai logata dupa ce iesi din browser.Bifeaz-o! Funda?happy