| n1k a întrebat:

Cine stie cum se numeste jocul acela in care iti alegeai la ce sa canti si cand incepea canta o melodie si trebuia sa apesi w,a,s,d,cand aparea bulele alea galbene,albastre, verzi dau funda.
Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| razvyaga a răspuns:

Eu cred ca zici de Guitar Hero. Dar nu apesi pe w,a,s,d ci pe mai multe butoane. La chitara pe z,x,c,v,b si la tobe pe w,e,r,t,y,u,i,s,d,f, a, g, h, j. Dar la tobe este mai usor deoarece ai patru randuri si patru butoane pentru 1 rand si poti sa apesi doar pe un buton pentru 1 rand.

| n1k explică (pentru razvyaga):

Acesta este, multumesc.

| razvyaga a răspuns (pentru n1k):

M-am jucat e super jmecher.