| cosy1997 a întrebat:

CIne stie de ce la Driver san francisco nu pot selecta stanga-dreapta la volan? Adica intru la Optiuni, controale, controale gamepad si am acolo toate:acceleratie, frana, de toateinafara de stanga dreapta.Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| D3X73R a răspuns:

Nu stiu jocul dar de obicei la majoritatea jocurilor este un "buton"pe care scrie "Reset defaults"sau cv de genu in orce caz trebuie sa-ti reseteze toate controalele cum erau cand ai instalat jocul(daca l-ai instalat)