| ZitzCamper a întrebat:

Salut TPU

Am un joystick gamepad si as vrea sa ma joc cu fratele meu Driver San Francisco split screen (pe PC) si nu stiu cum sa intru... PLZ ajutati-ma

1 răspuns:
| LeGGo a răspuns:

Deci sa inteleg ca tu pe joystick iar fratele tau pe tastatura? Din cate stiu eu nu poti juca Driver San Francisco cu joystick. Nu cred ca are cineva o solutie, am avut si eu aceeasi problema. Incearca sa conectezi 2 joystick-uri apoi cred ca o sa-ti mearga. Daca nu trebuie sa umblii prin setari.