| AnonymusALLgame a întrebat:

Cine stie niste jocuri cu masini gen nfs most wanted adica sa fi urmarit de politie si alte chesti dar nu doar cand te vede in curse sau ca mergi tare sa fi un infractor tot timpu si sa fugi cu masini da politie.

2 răspunsuri:
| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

GTA este de genul asta sa fi infractor si sa fie politia pe urmele rale.

| adyady59 a răspuns:

Deci dupa descriere [laughing] pot sa spun ca Speed Thief e asa cum zici tu, nu e chiar Need For Speed da nu e nici Revolt laughing... FUNDA TE ROG...big grin