| Alexutzu42 a întrebat:

Cine stie sa faca server oficial de minecrafthappy si sa ma ajuta va rog!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sn3Ekxx a răspuns:

Salut stiu eu cum se face un server:Intrii pe Minecraft Romania dai la Dawnload dai server dawnload.exe iar dupa il pui intr-un folder fara nimic iar dupa modifici la server max players si. si cand modifici dai fara bad login sper ca te-am ajutat da-mi id tau de mes sa vb si sa-ti explic mai bine

| Alexutzu42 explică (pentru Sn3Ekxx):

Ialexandrumarian@yahoo.com id de mess
Daca nu da-mi id de skyp daca ai happy

| Sn3Ekxx a răspuns (pentru Alexutzu42):

Ti-am dat la mes invitatie am skype mil zici pe mess sall all

| Alexutzu42 explică (pentru Sn3Ekxx):

Ionel Alex skype sau alexandruski1999/alexandruski 1999
(id de mess:ialexandrumarian@yahoo.com)
mersi ne auzim azi la ora 12 sau 1 pawinking