| Robert_1777 a întrebat:

Cine stie sa imi faca si mie servar privat de metin2 fara hamachi prin romtelecom. plzzz. id meu : jmecheru_robert

Răspuns Câştigător
| marioMt2 a răspuns:

Mane dc sa-ti faci sv cand poti sa joci pe alte sv joaca metin2tim.ro sau medin2dinamick.ro sau etc cauta mane si tu exista si servare care esti gm din prima happy dar eu jucam nu mai joc ca umbla hackeri mai bine joci metin2.ro ca e sigur si a abagat anti-hack
ascultama pe mine si nu mai da id aicia ca poate til ia uni si fac misto de tine si ati buleste pc... sper ca te-am ajutat!