| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa-mi spuna niste jocuri gen "Mount and blade" dar sa aiba grafica misto...adica vreau ceva unde poti tu sa iti faci regatul tau...sa pleci cu armata in lupta si iti arate camera ca la "mount and blade"DAR SA NU FIE ONLINE DAU fundita+VOT! PLS AJUTATI-MA! SCZ CATEGORIA!

2 răspunsuri:
| anonymatul99 a răspuns:

Si eu am jucat mount blade.
mil poti da si mie pe mess programul de instalare terog (ID: anonymatul99) si la mount and blade poti intra pe gogle si scrii download mount balde mod... eu cand aveam mount and blade ma chinuiam sa caut modul pirates
Deci daca vrei ID : anonymatul99

| Smecheritzu50 a răspuns:

Un joc gen mount and blade este rise of nations si ti-l recomand toate modurile sunt misto e tarebig grin.