| Radulow a întrebat:

Cine stie un cont pe urban-rivals sa-mi dea si mie plz nu conteaz cartile! Dau funda si oricum dau la schimb daca e un cont lv 15!

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

rolling on the floor))) relax ma omule, si mersi pentru titlul onorific dat.

3 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

1. nu mai scrie de pe contul lu tac'tu.
2. cainele ala din poza esti tu.
3. eu am cont pe urban rivals si nu iti dau nici sa mori.
4. (ce ii ala urban rivals?)

| Radulow explică (pentru rutanklan):

Date dracu ca e contul meu auzi da tu ce faci tiai facut cont ca sa te certi cu oameni da normal cred ca esti cel mai sadic om din lume!

| Radulow explică (pentru rutanklan):

Cu placere nebunule.

| rutanklan a răspuns (pentru Radulow):

rolling on the floor))) relax ma omule, si mersi pentru titlul onorific dat.