| DjBebe a întrebat:

Cine stie un cs pe care merg codurile/hackurile? fundita o dau dupa ce il incercwinking mai exact imi trebuie un cs pentru "cine hack".

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DjBebe explică:

Nu ma mai luati cu exersatu ca sunt bun la cs da imi trebuie un cs pe care sa-mi mearga un hack. daca nu stiti atunci nu mai dati mesaj ca ma enervez.

| nickmadd a răspuns:

Decat sa joci cu coduri mai bine exerseaza mai mult pana nu mai ai nevoie de hackwinking

| nickmadd a răspuns:

Pai joaca frate corect :p te enrvezi ca nu poti juca fara hack si de aia