| maiestro a întrebat:

Deci mor ...pe metin2.ro nu mai merg hackurile... cica este ceva de uplaod. care stie cum sa fac sa nu mai uploadez metin2.ro add : puiu_george1998. stiu ac nu-i bine cu coduri dar toti cresc cu hack :@

9 răspunsuri:
| cretudaniel99 a răspuns:

Un hack care mai merge e enginecheat5. 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mii de hack-uri pe net.happy si nu ai gasit nic unul care sa mearga? lolrolling on the floorrolling on the floorlaughing)laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi si mie plz niste coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are Dreptate Nu merge Nici Un Hack pe Metin2 RO. Pentru Ca au bagat hack Shield Si au uploadtat fisiere noi... Dar tot sunt Roboti care Vand Bany Si Care Stau la Pescuit La Amazoane!

Deci Daca Stie Cineva Vreun Hack De Metin 2 RO Astept SI eu raspuns : ID: dey_4_ever_cj Ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu niste hackuri de pescuit si multihackuri care merg, dapai trebuie sa aveti client vechi de metin(sa nu il downloadati de pe siteul oficial metin.ro). am eu clientul vechi. daca aveti clientul downloadat frumos de pe site, naspa! ca nu va merge...ps: hackul de pescuit il putteti tine si in standby in timp ce va dati o laba sau stati pe mess laughing... dati add: bunu_ady si am eu marfa potrivita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi zici un cont dee metin mare te roggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg de 78 razboinic roggggggggg metin2ro ok?

| GicaBastanuCartierelor a răspuns:

Am eu cateva hackuri care trec de hack shield, dar nu multe, 2 fish boturi, cateva multi hackuri si inca ceva nu mai stiu...big grin
daca le vrei id de mess alex_legacy_rkowinkingwinkingwinking

| StarMega5000 a răspuns:

Am solutia la problemele voastre : http://tutorialul.info/category/hacks-2/metin2-hacks/ daca nu stiti cum sa le folositi pm me angel_dark0001

| Shadow_6231 a răspuns:

Onu onu