| Muscalu_Ionut_1989 a întrebat:

Cine stie un joc cu tiruri dar sa nu aibe limita de viteza (euro truck simulator 2), si sa fire frumos si distractiv

Răspuns Câştigător
| catalin542000 a răspuns:

SALUT descarci de pe net no speed limit mod pentru ets 2 ca sa nu aiba limitator de viteza si il pui in my document/euro truck simulator 2/mods si il lasi acolo si cand pornesti jocul dai la editare si activezi modul din tabelul din dreapta apasand de activare. Daca nu apare butonul editate ca butonul asta este la unele versiuni si nu la toate atunci modul se activeaza automat si merge 100% garantatnai sa mai ai limitator de viteza la euro truck simulator 2 si daca vrei cateva jocuri cu camioane atuni iti dau astea.
german truck simulator
austrian truck simulator
UK truck simulator
18 Wheels of steels pedal to the metal
truck&trailers
scania truck driving simulator
estreme truck simulator 1 si 2
18 wheels of steels convoi
18 wheels of steels hard truck
18 wheels of steels across america
18 wheels of steels haulin
18 wheels of steels american long haulin
euro truck simulator 1
Astea sunt toate jocurile vorbesc serios care sunt in momentul asta pe internet.
FUNDA pentru ca ti-am dat foarte multe jocuri cu tiruri+ca ti-am zis ce folder sa descarci ca jocul ets 2 sa nu aiba limitator de viteza.
NU TE OBLIG DAR CRED CA LA CATE JOCURI TI-AM SPUS SI TI-AM MAI SPUS CUM SA NU AI LIMITATOR DE VITEZA LA ETS 2 CRED CA MERIT DIN PLIN FUNDA?

2 răspunsuri:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Uite aici:
- Rebel Trucker
- Trucks And Trailers
- Rigs Of Rods
- Truck Racing by Renault Trucks
- Mercedes-Benz Truck Racing
- Formula Truck Simulator
- Tricky Truck
Sper ca te-am ajutat. Vezi si tu care iti place.
Ceau!

| RoBoT93 a răspuns:

Stii ca la ETS 2 poti sa scoti limitatorul nu?laughing
Daca nu, du-te in optiuni, la gameplay ( sau ceva genul ) si cauta acolo happy. Ai o casuta de debifat
Succes big grin