| EchipaGuessWho a întrebat:

Cine stie un metin fain sami deie add la adresa de mess : pilotu80@yahoo.com si sa mi-l trimita pe mess.Dau funda pentru cel mai bun!

1 răspuns:
| คlєxヅ a răspuns:

Funny metin2, meti2hammer, metin2ro, metin2 gx, metin2 tim, metin2 united, metin2 diamond, metin2 mania, metin2 candylongju, metin2 finalongju3, metin2 finalongju, metin2 xtreme, metin2 celestial, metin2BM, metin2 Black, metin2 black night, metin2 NewWorld, metin2 nerd, metin2 naruto, metin2 fusion, metin2 fun, metin2 kingdom, metin2 lost, metin2 lord, metin2 dark, metin2 matrix, metin2 mondial, metin2 dinamik, metin2 guabina, metin2 adventure, metin2 apollo, metin2 bz, metin2 dynastia, metin2 evo, metin2 epical, metin2 energy, metin2 earth, metin2 flamek, metin2 urano.