| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un metin2 fara epice fara hamachi sa fie in Romana.big grin fara bnt pandora si alte je.guri rog seriozitatehee hee da-ti mesaj daca stie cineva un metin2 fara epice fara hamachi unu asa clasic as dori. Multumesc

3 răspunsuri:
| dinca42 a răspuns:

4metin!
sv.4metin.ro
Este clasic pana la 99 echipa serioasa apucate!
Funda?

| daubine222 a răspuns (pentru dinca42):

4metin!
sv.4metin.ro este ful epice uita-te pe site

| UnBaietzelKareUrashteSkoala a răspuns:

Frate fara sa te superi metin este un joc de rahat, gandeste-te de ex faci lvl max si ce faci faci duel cu alti? pierzi timpul aiurea incearca ceva care te ajuta mai mult un joc care sa nu iti provoace depedenta. de ex ai putea juca o multime de jocuri eu de as ave un computer bun m-as juca assassin creed acel joc e f impresionant. dar acum faci ce vrei eu doar ti-am dat un sfat. un svr clasic pvp er tga