| andrei_7804 a întrebat:

Cine stie un metin2 privat pvp sau gm mode cu mc text dau funda.

11 răspunsuri:
| Thrimbor a răspuns:

EscadaMt2 http://escadamt2.servegame.com mc: escadamt2.servegame.com un sv PvP ff misto king1, 2 la magazin bonusuri 30 000 itm epice +9 de toate lv 90 din prima o sa-ti placa!

| Sytu_1275 a răspuns:

Metin2 fun.metin2gx.metinforcegs,metin2 tim, newlongju.eu,metin2united, funda?

| Cucubauuuu a răspuns:

Metin2Tim,Metin2United,Metin2Empire,Metin2Bavaria,Metin2GX,Metin2RoSpeed,Metin2RoGx,Metin2BlackandWhite,Etc...

| Mistery98 a răspuns:

Metin2RoSpeed emisto Metin2RoGx:Metin2Roprivat server atatea stiu fundita?

| crisi649 a răspuns:

Metin 2 GX metin 2 tim metin2 ironju 2 top 100 metin 35 funda?

| razvanuty a răspuns:

Frate joaca empire metin2 e super misto e PVM si PVP e superrr tare serverul daca vrei da-mi funda

| CarlosBogdan17 a răspuns:

Ba el a cerut gm mode sau pvp nu metin2 gx si altele nu intelegeti si gx nu e pe mc txt!

| CarlosBogdan17 a răspuns:

Si u andrei daca erai m, ultumit ii dadeai fundita celui cu raspunsul care ti s-a parut mai bun nu ai dat la nimeni NesE.

| justme_6355 a răspuns:

Http://escadamt2.servegame.com/index.php?page=register escada e un metin ff tare intra si ai sa vezi! nu vei regreta