| Razvyxd17wtf a întrebat:

Cine stie un server de metin 2 lvl max 250, bonusuri fixe(adica bonusurile sa pice repede) pvm fun - ultra fun fara status sau moduri sa aiba 100 playeri, sa fie peste 20 de evolutii si sa aiba un staff prietenos.

3 răspunsuri:
| SilvianG a răspuns:

Încearcă NEW METIN3, sau Metin2 Alaska sunt nisște metine foarte bune asemănătoare cu ceea ce îți dorești tu, stafful este român iar nu sunt sperioși așa cum sunt pe alte metine, sunt aproape mereu map1, vorbesc mereu cu playerii, orice problemă o ai sau nelămurire o discuți cu el. playeri nici nu mai discutăm sunt foarte mulți.

| Razvyxd17wtf explică (pentru SilvianG):

Imi dai si site de la aceste metine?

| Razvyxd17wtf explică (pentru SilvianG):

Imi dai si Site-ul de la aceste metine?